Pepsi za lajka!

Pepsi

Tradycyjne, ręczne rozdawanie próbek produktów odchodzi do lamusa dzięki ostatniej akcji reklamowej Pepsi!  Chodzi o specjalny automat, „Pepsi Like Machine”, z którego można pobrać darmową puszkę napoju płacąc, nie pieniędzmi, ale Facebookowym lajkiem.

pepsi like machine Pepsi za lajka!

Źródło zdjęć: YouTube.

Automat został po raz pierwszy przetestowany w Belgii, przed koncertem Beyonce w Antwerpii. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

Mechanizm „Pepsi Like Machine”:

Darmową puszkę napoju, można było otrzymać lajkując Facebookwy profil Pepsi na smartfonie albo, jeśli ktoś nie wziął ze sobą telefonu, przy użyciu dotykowego ekranu automatu. W ten sposób, wszyscy mieli możliwość otrzymania gratisowej puszki konkurenta Coca-Coli.

Fajna akcja, zobaczymy czy „Pepsi Like Machine” zawita któregoś dnia do Polski.

Pojedynek na automaty?

Wygląda na to, ze pomiędzy dwoma gigantami ma miejsce przepychanka o najciekawsza kampanie z użyciem automatu do napojów. Na początku tego miesiąca Coca-Cola zaprezentowała najszczuplejszy automat do napojów, teraz Pepsi pokazuje automat zsynchronizowany z największą siecią społecznościową.. Ciekawe kto i jak nas teraz zaskoczy z nowym pomysłem na niestandardową maszynę de napojów.

 

Related posts

*

*

Top