David Beckham w reklamie Sky Sports

david_beckham

David Beckham multiplikuje się w reklamie Sky Sports! Na ekranie widzimy jednocześnie twóch, trzech a nawet sześciu Davidów! Z pewnością znaczna część żeńskiej publiczności nie wie na którym Davidzie skupić wzrok… Komu zawdzięczamy ten nagły wysyp bliźniaków Beckham´a  i jaki jest tego cel?

Za kampanią stoi londyńska agencja Brothers And Sisters. Reklama ma na celu uświadomienie brytyjczykom, że mogą oglądać swój ulubiony kanał  sportowy Sky Sports nie tylko na ekranie telewizora ale także na laptopie, tablecie czy smartfonie. Mogą śledzić na bieżąco ulubiony sport, będąc w restauracji, barze, pracy czy też, tradycyjnie, w domu (zarówmo w wersji HD jak też 3D). Podsumowując, Beckham zmultiplikował się tak jak możliwości brytyjczyków aby oglądać Sky Sports.

Bądź na bieżąco tak jak David Beckham

Spot Sky Sports trwa 1 minutę. W przeciągu 60 sekund, śledzimy codzienność słynnego piłkarza: obserwujemy Beckhama w kuchnii, w salonie, widzimy go w kawiarni lub jak się przygotowuje do wzięcia udziału w programie telewizyjnym. Oczywiście, w każdym ujęciu Beckham´amom (bo zawsze jest ich wielu)  towarzyszy większy bądź mniejszy ekran na którym śledzą mecze piłkarskie na Sky Sports.

Z Sky Sports, Brytyjczycy nie przegapią już żadnego meczu..

*

*

Top