Intel i Toshiba znowu razem w „The Power Inside”

inteL_inside

Intel i Toshiba znów współpracują razem! Ich nowy projekt nazywa się „The Power Inside” i jest ich trzecim wspólnym dziełem. Wcześniej obie firmy pracowały współnie nad The Inside Experience” i „The Beauty Inside”Film Intela i Toshiby wpisuje się w nowy nurt kina: „social film”.

Intel i Toshiba ponownie jednoczą siły

„The Power Inside” opowiada o inwazji kosmitów na ziemię. Obcy wyglądają jak ludzie. Jedyną odnaczającą ich cechą są wąsy lub zrośnięte brwi. Ich celem jest opanowanie planety i przeobrażenie ludzi w zombie. Neil, główny bohater filmu, odkrywa przy pomocy swoich przyjaciół, że jest jedyną osobą, która może unicestwić plany intruzów.

Ty decydujesz o zakończeniu filmu

Film „The Power Inside” należy do nurtu „social film” co oznacza, że publiczność może wziąść w nim aktywny udział poprzez Facebookową stronę Inside Films.  W naszych rękach spoczywa zakończenie filmu: ocalenie lub unicestwienie rasy ludzkiej.

Odcinki można będzie śledzić także na oficjalnej stronie filmu Intela i Toshiby. Według wstępnych informacji pierwszy odcinek ukaże się 15 sierpnia, ostatni 19 września tego roku. Film zapowiada się bardzo obiecująco. Zagrają w nim wielkie gwiazdy filmowe: Harvey Keitel, Craig Roberts, Analeigh Tipton, Reid Ewing i Zack Pearlman.

The Power Inside Official Trailer:

Twórcy filmu zachęcają do wzięcia udziału w filmie:

„The Beauty Inside” ukazał się w ubiegłym roku. Składał się z 6 odcinków. Zeszłoroczny projekt Intela i Toshiby okazał się strzałem w dziesiątkę i został odznaczony wieloma nagrodami. Zdobył nagrodę Daytime Emmy i został uhonorowany trzema Grand Prix na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Załaczamy Case Stady i kilka odcinków:

The Inside Experience” był pierwszym wspólnym dziełem Intela i Toshiby:

Tags ,

Related posts

*

*

Top